sklep@elektromaniak.pl

Wołodyjowskiego 16, 98-200, Sieradz

Darmowa Wycena

Prosimy o wypełnienie formularza aby otrzymać darmową wycenę sprzętu który planują Państwo sprzedać
Zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego gdzie sprzęt wycenić możemy na miejscu.

UWAGA: Wycena online / telefonicznie lub mailowo jest jedynie ceną orientacyjną, cena finalna ustalona zostanie po uprzednim sprawdzeniu sprzętu.

Imię i nazwisko

Adres email

Numer Kontaktowy

Typ Sprzętu

Model

Stan sprzętu


Jak nowyDobryDopuszczalnyUszkodzony ale sprawny


Opisz przedmiot (Stan techniczny / kosmetyczny, czy posiadasz wszystkie oryginalne akcesoria i czy są one sprawne)

Zaznacz jeśli posiadasz


Dowód zakupuOryginalne opakowanieZałącz zdjęcie (.jpg .jpeg .bmp .png .gif, maksymalnie 2MB)Oświadczam że jestem osobą pełnoletniąWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Elektromaniak z siedzibą w Sieradzu prz ul. Wołodyjowskiego 16

Zapoznałem / am się i akceptuję
POLITYKĘ PRYWATNOŚCI


Informacje

Zajmujemy się  skupem oraz sprzedażą elektroniki zarówno online jak i w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Sieradzu przy Ul. Wołodyjowskiego 16.

Skupimy od Ciebie : smartfony, konsole, gry, laptopy, komputery, aparaty, obiektywy oraz sprzęt audio.

A kupując od Nas możesz zostawić swój stary sprzęt w rozliczeniu.

Posiadamy bogaty asortyment sprzętu elektronicznego po niezwykle atrakcyjnych cenach, a co najważniejsze o bardzo wysokiej jakości.

Dzięki temu, Elektromaniak to marka znajdująca sie w czołówce najlepszych punktów kupna i sprzedaży cenionych przez klientów!

Skup i sprzedaż telefonów oraz tabletów.

Zajmujemy się skupem oraz prowadzimy sprzedaż telefonów komórkowych GSM i tabletów.

Wśród skupowanych i oferowanych przez nas telefonów komórkowych znajdują się zróżnicowane modele wielu światowych producentów.
Smarfony są sprawdzane pod kątem sprawności oraz stanu technicznego. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku tabletów, które tak samo jak smartfony są sprzedawane w naszym sklepie, wśród oferowanych przez nas modeli dostępne są urządzenia jak: Samsung Galaxy, Toshiba, Sony S, Apple i wiele innych.

Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów do telefonów komórkowych oraz tabletów m.in. ładowarek, kabli USB, stacji dokujących, klawiatur, głośników, kart pamięci, baterii oraz zestawów słuchawkowych.

Wszystkich zainteresowanych zakupem lub też sprzedażą sprzętu elektronicznego, zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego.
Gwarantujemy sprawną obsługę, doradztwo ze strony naszych pracowników, atrakcyjne i uczciwe ceny.

Na ceny skupowanych tabletów lub telefonów komórkowych wpływa ich stan techniczny, ale również może ona wzrosnąć, jeśli do sprzętu będzie dołączona gwarancja, instrukcja obsługi lub towar znajdzie się w oryginalnym opakowaniu.

Skup i sprzedaż elektroniki

Prowadzimy skup oraz sprzedaż nowego jak i używanego sprzętu wszystkich znanych producentów (Sony, Samsung, Apple, Dell, HP, LG, Lenovo itd.). Klienci kupujący sprzęt przed zawarciem transakcji, mogą sprawdzić go pod kątem stanu technicznego. Z kolei osoby, od których skupujemy sprzęt elektroniczny, mogą liczyć na szybką wycenę i uzyskanie zadowalającej kwoty pieniężnej. W razie wszelkich wątpliwości nasi pracownicy odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania.

W naszym sklepie znajdziecie Państwi między innymi notebooki, telewizory, konsole do gier starszej i młodszej generacji (Play Station, XBox, Nintendo), sprzęt fotograficzny, sprzęt audio i wideo i wiele więcej!

Skupowane towary mogą zwiększać swą wartość w przypadku, kiedy do sprzętu elektronicznego dołączona jest instrukcja, karta gwarancyjna, a dodatkowo wszystko jest zapakowane w oryginalne pudełko. Jednak sprzedaż urządzeń elektronicznych z Państwa strony nie wymaga tego rodzaju załączników i nie jest obowiązkowa.

Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli są Państwo zainteresowani kupnem lub sprzedażą sprzętu elektronicznego. Zapewniamy, że transakcja przebiegnie szybko, bezproblemowo i zakończy się tym, że wyjdą Państwo od nas w pełni zadowoleni z gotówką lub nowym laptopem, telewizorem, konsolą do gier w rękach. Z nami skup i sprzedaż sprzętu to gwarancja bezpieczeństwa oraz uczciwe i konkurencyjnej ceny.

Odwiedź nasz sklep na Allegro

Allegro

oraz

Allegro

Zapraszamy

do naszego sklepu stacjonarnego

Ul. Wołodyjowskiego 16, Sieradz

555-550-009

0